» Gwarancja dyskrecji

Kategorie

Kontakt

 • Sex shop Kokotka
  Services
  NIP: 7591612938
 • E-mail:sklep@kokotka.pl
 • Gadu Gadu51673118
 • Godziny działania sklepupn. - pt. 10.00 - 18.00
  soboty 10.00 - 14.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

 • Transferuj

Gwarancja dyskrecji

privacy and discretionZdajemy sobie sprawę, że sfera seksu jest bardzo intymna i z pewnością każdy chciałby zachować ją na wyłączność. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zarówno zakupy w naszym sklepie, jak i sama dostawa przebiegły w sposób dyskretny. Pamiętaj, że nikomu nie udostępniamy Twoich danych.
W trosce o ochronę Twojej prywatności pakujemy paczki w taki sposób, aby nie zdradzały zawartości. Zwykle są to białe koperty bąbelkowe lub zwykłe szare kartony. Nie umieszczamy na opakowaniu naszego logo.
Adresatem paczek jest Services, ul.Lazurowa 8a, 05-205 Michałów, co zupełnie nie sugeruje zawartości opakowania.
Ponad to oferujemy kilka sposobów dyskretnej przesyłki, sam możesz zdecydować w jaki sposób najwygodniej bedzie Ci odebrać zamówienie:
 
alt Najbardziej bezpieczną i dyskretną formą wysyłki jest Poste Restante.
Twoja paczka zostanie dostarczona na adres placówki pocztowej, wygodnej dla Ciebie, zamiast na Twój adres. W tym wypadku nie ma ryzyka, że ktoś ją odbierze za Ciebie. Pamiętaj, że Urząd Pocztowy nie powiadamia o przybyciu przesyłki, dlatego po upływie 2 dni należy zgłosić się z dowodem osobistym po jej odbiór do właściwego urzędu.
Przesyłka czeka na adresata przez 14 dni, w przypadku nieodebrania paczki urząd odeśle ją do nadawcy.

Aby zamówić taką wysyłkę wystarczy w uwagach zamówienia wskazać tę formę i podać adres właściwego Urzędu Pocztowego.
 
alt


 
Kolejnym bardzo dyskretnym sposobem na dostarczenie Twojego zamówienia jest odbiór w paczkomatach firmy inPost. Tutaj masz 100%-ową gwarancję, że nikt nie odbierze Twojej paczki za Ciebie. Jest to bardzo wygodna forma dostawy, ponieważ swoją przesyłkę możesz odebrać o każdej porze dnia i nocy.
Wystarczy w uwagach zamówienia wskazać lokalizację najwygodniejszego dla Ciebie paczkomatu.

 
alt


 
Secure Mail icon.Mailing envelope locked with padlock Paczka pocztowa "Do rąk własnych" - przesyłkę możemy odebrać jedynie osoba będąca jej adresatem. Aby otrzymać w tej formie przesyłkę, należy umieścić taką informację w uwagach zamówienia.

 
Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj